Czwartek, 15 kwietnia 2021

imieniny: Anastazji, Wacława, Leonida

RSS

Patrol

WAŻNE:

Wypadek podczas żniw. Dziadek nie żyje, wnuczek ranny

22.07.2019 10:49 | 0 komentarzy | acz

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę, 20 lipca po godzinie 18:00 w Mikołowie. Kierujący ciągnikiem rolniczym, 81- letni mężczyzna z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał z drogi i doprowadził do przewrócenia pojazdu. 

Wypadek podczas żniw. Dziadek nie żyje, wnuczek ranny
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Po godzinie 18:00 dyżurny mikołowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o wypadku z udziałem ciągnika rolniczego. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kierujący ciągnikiem wraz z załadowaną zbożem przyczepą, z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał z drogi i doprowadził do przewrócenia się pojazdu. Niestety pomimo podjętej akcji ratunkowej w wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 81- letni kierujący, natomiast podróżujący razem z nim w kabinie 8-letni wnuk, w stanie ciężkim został przetransportowany przez pogotowie lotnicze do szpitala.

Na miejscu do późnych godzin pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Mikołowie oraz strażacy. Teraz śledczy będą wyjaśniać dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia

(acz)