Piątek, 14 sierpnia 2020

imieniny: Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

RSS

Patrol

Tragedia podczas egzaminu na prawo jazdy. Nie żyje egzaminator

24.06.2019 16:44 | 4 komentarze | mad, acz

Do zdarzenia doszło 24 czerwca około godziny 13.30 na placu manewrowym Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przy ulicy Ekonomicznej w Rybniku.

Tragedia podczas egzaminu na prawo jazdy. Nie żyje egzaminator
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 68-letnia kobieta, która była w trakcie zdawania egzaminu na prawo jazdy, potrąciła 35-letniego egzaminatora. - Niestety mężczyzna zmarł na skutek poniesionych obrażeń. Mężczyzna w czasie zdarzenia najprawdopodobniej egzaminował inną osobę. Przyczyny, przebieg i okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają rybniccy śledczy oraz prokuratura – informuje rybnicka policja.


Komunikat rybnickiej policji:

Na placu manewrowym rybnickiego oddziału Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego doszło do tragicznego zdarzenia. Samochód prowadzony przez 68-letnią kobietę, która zdawała egzamin na prawo jazdy, potrącił 35-letniego egzaminatora. Niestety mężczyzna zmarł na skutek poniesionych obrażeń. Rybniccy śledczy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny, przebieg oraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło około godziny 13.30 na placu manewrowym Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przy ulicy Ekonomicznej w Rybniku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 68-letnia kobieta, która była w trakcie zdawania egzaminu na prawo jazdy, potrąciła 35-letniego egzaminatora. Niestety mężczyzna zmarł na skutek poniesionych obrażeń. Mężczyzna w czasie zdarzenia najprawdopodobniej egzaminował inną osobę. Przyczyny, przebieg i okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają rybniccy śledczy oraz prokuratura.