Poniedziałek, 13 lipca 2020

imieniny: Irwina, Margarety, Sary

RSS

Patrol

Rybnicka policja szuka mężczyzny ze zdjęcia

21.06.2019 11:21 | 0 komentarzy | acz

Policjanci z Czerwionki-Leszczyn poszukują sprawcy przestępstw. Osoba, której wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, jest podejrzewana o kradzież z włamaniem z samochodu oraz próbę włamań do innych pojazdów.

Rybnicka policja szuka mężczyzny ze zdjęcia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że nieznana osoba włamała się samochodu przy ul. Broniewskiego w Czerwionce-Leszczynach, skąd skradła napoje alkoholowe. Najprawdopodobniej ta sama osoba, próbowała również włamać się do innych samochodów na tej samej ulicy. Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia, na których kamera zarejestrowała osobę podejrzewaną o dokonanie przestępstwa.

Czytelników, którzy rozpoznają osobę na załączonych zdjęciach oraz wszystkich, którzy posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach, telefonicznie: 32 439 17 10, lub mailowo: czerwionka-leszczyny@rybnik.ka.policja.gov.pl. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.
(acz)