Niedziela, 23 lutego 2020

imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

RSS

Patrol

Napad na stację paliw w Żorach

10.06.2019 12:37 | 0 komentarzy | acz

9 czerwca przed 15.00 policjanci zatrzymali 42-latka, który usiłował dokonać rozboju na jednej z miejscowych stacji paliw. Choć mężczyzna próbował sterroryzować personel, ten zachował zimną krew i powiadomił odpowiednie służby. Podczas zatrzymania stróże prawa znaleźli przy napastniku narkotyki.

Napad na stację paliw w Żorach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zgłoszenie o napadzie na stację paliw wpłynęło do oficera dyżurnego przed godziną 15.00. Natychmiast wysłał on na miejsce patrol, a ten zatrzymał ujętego przez ochroniarzy agresywnego mężczyznę. Jak się okazało 42-latek wcześniej wbiegł na stację i krzycząc "To jest napad, dajcie wszystko co macie!" próbował sterroryzować personel.

Mężczyzna był wulgarny i agresywny, zniszczył komputer i roztrzaskał butelki z wodą. Choć sprzedawczynie przeżyły chwile grozy, udało im się zachować zimną krew, a także zaalarmować ochronę i stróżów prawa.

We wczorajszym zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał, a pochodzący z Małopolski, 42-letni napastnik trafił do policyjnego aresztu. Za usiłowanie rozboju grozi mu do 12 lat więzienia.
(acz)