Czwartek, 9 lipca 2020

imieniny: Lukrecji, Weroniki, Anatolii

RSS

Patrol

Złodziej okradł myjnię w Jastrzębiu

21.05.2019 07:55 | 0 komentarzy | acz

Kara nawet 10 lat więzienia grozi 36-letniemu mieszkańcowi Jastrzębia-Zdroju, podejrzanego o włamanie do samoobsługowej myjni samochodowej. Łupem mężczyzny padły pieniądze w kwocie 520 złotych i wrzutnik na monety o wartości 640 złotych, a przy tym zniszczeń dokonał na około 30 000 złotych.

Złodziej okradł myjnię w Jastrzębiu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do włamania doszło jeszcze 11 marca na terenie samoobsługowej myjni samochodowej, na ulicy Podhalańskiej, gdzie po wcześniejszym wyłączeniu energii elektrycznej dokonał włamania do panelu blokującego, skąd zabrał wrzutnik na monety o wartości 640 złotych, oraz dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 520 złotych. W trakcie włamania dokonał zniszczeń pulpitu sterującego myjnią oraz panela sterującego o łącznej wartości prawie 30 000 złotych.

W toku przeprowadzonych czynności okazało się, że czynu tego dopuścił się 36-letni jastrzębianin. Mężczyzna został już zatrzymany przez policjantów wydziału kryminalnego. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi mu kara 10 lat więzienia.
(acz)