Poniedziałek, 27 maja 2019

imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

RSS

Patrol

Przymusowa wyprowadzka za znęcanie się nad żoną

24.04.2019 07:44 | 0 komentarzy | acz

Zakaz zbliżania się do żony, zakaz kontaktowania się z nią i nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu to środki jakie wobec 42-latka z Żor zastosował w miniony piątek prokurator. Mężczyzna znęcał się nad swą partnerką od kilkunastu miesięcy.

Przymusowa wyprowadzka za znęcanie się nad żoną
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

42-latek z Żor od kilkunastu miesięcy znęcał się nad żoną. Wszczynał awantury, a podczas nich wyzywał ją i poniżał, zdarzało się, że groził jej pozbawieniem życia. Niestety mężczyzna nie poprzestawał na słowach i stawał się jeszcze bardziej agresywny. Domowy oprawca bił żonę, uderzał po głowie, szarpał, a nawet dusił, zadawał cierpienie i dręczył pokrzywdzoną.

Śledczy zajmujący się sprawą przez ostatnie miesiące zebrali solidny materiał dowodowy, który pozowlił na przedstawienie 42-latkowi zarzutów. Usłyszał je w piątek i został oddany pod dozór policji. Prokurator nakazał też mężczyźnie opuścić mieszkanie i przestrzegać zakazu zbliżania się do żony, czy kontaktowania się z nią. Mężczyzna nie przyznaje się do winy i odmawia skaładania wyjaśnień. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
(acz)