Poniedziałek, 18 listopada 2019

imieniny: Klaudyny, Romana, Filipiny

RSS

Patrol

Spożywał alkohol na rondzie w Żorach

15.04.2019 06:07 | 0 komentarzy | acz

Nie wiadomo jaki finał miałby wybryk 25-latka, który na jednym z żorskich rond stworzył zagrożenie w ruchu drogowym. Mężczyzna pił i wystawiał nogi wprost pod nadjeżdżające pojazdy, do czasu, aż jeden z kierowców oburzony zachowaniem młodego mężczyzny postanowił zaalarmować policję.

Spożywał alkohol na rondzie w Żorach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

9 kwietnia wieczorem do oficera dyżurnego żorskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który swoim zachowaniem stwarza zagrożenie w ruchu drogowym. Pieszy siedział na rondzie, z wystającymi na jezdnię nogami i spożywał alkohol. Widok mężczyzny na tyle zaniepokoił przejeżdżających kierowców, że zdecydowali, aby zadzwonić na numer alarmowy.

Kiedy na miejscu pojawili się policjanci i nakazali mężczyźnie przejść na chodnik ten stał się wulgarny i agresywny. Zamiast wykonać ich polecenie pospiesznie zaczął dopijać alkohol, a chwilę później wymachiwać rękami. Choć 25-latek, podobnie jak wykonania poleceń odmówił badania stanu trzeźwości, stróże prawa nie mieli wątpliwości, że jest pijany.

Mężczyzna został doprowadzony do policyjnej izby zatrzymań, gdy wytrzeźwieje odpowie za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz spożywanie alkoholu w niedozwolonym miejscu.

(acz)