Sobota, 5 grudnia 2020

imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy

RSS

Patrol

Epidemia koronawirusa:

Kolejna kolizja w tym miejscu, czyli zderzenie volkswagena z daewoo na Głubczyckiej

20.03.2019 09:32 | 0 komentarzy | żet

19 marca policjanci z powiatu raciborskiego wyjeżdżali do akcji trzy razy. Wszystkie interwencje odnotowano na terenie Raciborza.

Kolejna kolizja w tym miejscu, czyli zderzenie volkswagena z daewoo na Głubczyckiej
Wtorkowa kolizja na Głubczyckiej to kolejne tego typu zdarzenie tw tym miejscu. Dokładnie tydzień temu zderzyli się tam kierujący volkswagenem golfem oraz daewoo matizem (na zdj.).
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pierwsza interwencja polegała na usunięciu plamy substancji ropopochodnej z jezdni na placu Mostowym w Raciborzu (godz. 11.46). Następnie strażacy udali się na ulicę Chrobrego w Raciborzu (godz. 12.04), gdzie miało dojść do próby samobójczej. Na miejscu obecni byli policjanci oraz ratownicy pogotowia, którzy zajęli się młodą uczestniczką zdarzenia.

Następnie strażacy udali się na ulicę Głubczycką w Raciborzu (godz. 17.08), gdzie doszło do kolizji volkswagena transportera z daewoo tico. Sprawcą zdarzenia jest kierujący volkswagenem 50-letni mężczyzna, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 56-latce kierującej tico. Uczestnicy byli trzeźwi. 50-latek z volkswagena został ukarany przez policjantów mandatem karnym. Strażacy usunęli z jezdni elementy rozbitych pojazdów, przywracając drogę do stanu użyteczności.

Ostatnia jak do tej pory interwencja strażaków to ul. Gliwicka w Szymocicach, gdzie 20 marca o godz. 5.52 doszło do kolizji samochodu osobowego z sarną. Wartość strat materialnych oszacowano na kwotę 3 tys. zł.