Piątek, 13 grudnia 2019

imieniny: Łucji, Otylii, Włodzisławy

RSS

Patrol

Znalazła cztery tysiące złotych. Zaniosła je na komendę

23.01.2019 12:13 | 1 komentarz | acz

Komendant Miejski Policji w Żorach pogratulował wczoraj wzorowej postawy obywatelskiej Pani Monice, która zwróciła znalezioną, sporą sumę pieniędzy.

Znalazła cztery tysiące złotych. Zaniosła je na komendę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pani Monika kilkanaście dni temu zgłosiła się do żorskiej komendy. Przyniosła ze sobą damską torebkę, a wraz z nią ponad 4 tysiące złotych. Jak się okazało znalazła ją wcześniej i na własną rękę próbowała odszukać jej właścicielkę. Gdy starania nie przyniosły jednak rezultatu kobieta postanowiła oddać ją na policję.

Wówczas to okazało się, że właścicielka torebki tego samego dnia prosiła o pomoc policjantów w jej odnalezieniu. Starsza mieszkanka Żor nie była pewna, czy została okradziona, czy ją zgubiła... Na szczęście finał tej historii okazał się dla niej niezwykle szczęśliwy, gdyż uczciwość pani Moniki spowodowała, że zguba w nienaruszonym stanie wróciła do pani Stefanii.

Podczas wczorajszego spotkania Pani Monice towarzyszyły jej dzieci. Kiedy ich dzielna mama odbierała gratulacje od komendanta policji w Żorach cała trójka wraz z policjantem zwiedzała komendę i poznawała tajniki policyjnej służby.