Poniedziałek, 18 marca 2019

imieniny: Cyryla, Edwarda, Boguchwała

RSS

Patrol

Cztery nowe astry dla wodzisławskich policjantów

06.01.2019 11:19 | 0 komentarzy | mak

Na drogi powiatu wodzisławskiego wyruszyły cztery nowe radiowozy. Zasilą tabor wydziału ruchu drogowego, komisariatów w Gorzycach i Radlinie oraz wydziału do walki z przestępczością gospodarczą.

Cztery nowe astry dla wodzisławskich policjantów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W piątek w Komendzie Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim odbyło się uroczyste przekazanie czterech nowych radiowozów. Pojazdy zakupione zostały ze środków przekazanych przez lokalne władze samorządowe oraz ze środków budżetowych policji. Nowe ople astry, które współfinansowało miasto Wodzisław i powiat wodzisławski, trafią do wydziału zwalczającego przestępczość gospodarczą oraz wydziału ruchu drogowego. Dwa kolejne radiowozy tej samej marki, dzięki pomocy władz Radlina oraz władz gmin Gorzyce i Lubomia, będą służyć policjantom w komisariatach policji w Radlinie i Gorzycach.

W trakcie uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Wodzisławiu Śląskim mł. insp. Jarosław Grudziński odebrał z rąk przedstawicieli władz samorządowych kluczyki do samochodów i podziękował za zrozumienie potrzeb policji i wsparcie w doposażeniu w nowe środki transportu. Jak podkreślił, okazana pomoc jest nie tylko wyrazem dobrze układającej się współpracy, ale też dbałości o bezpieczeństwo lokalnej społeczności.

Czytaj podobne