Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Szkody po wstrząsie w kopalni Budryk

W Czerwionce w wyniku wczorajszego wstrząsu zawalił się komin jednego z budynków wielorodzinnych. Cegły spadły na zaparkowany samochód.

Szkody po wstrząsie w kopalni Budryk

Do zdarzenia doszło około godzinu 20.24. W tym w całym regionie zatrzesła się ziemia. Jego centrum było zlokalizowane na terenie kopalni Budryk, blisko Ornontowic. Kilka minut po tąpnięciu w straży pożarnej zaczęły dzwonić telefony. Najpoważniejsze zgłoszenie dotyczyło ulicy 3 Maja w Czerwionce. Tu na samochód osobowy runął komin. Nikomu nic się nie stało. Po drugiej strony ulicy pękła ściana główna innego budynku. Na miejsce skieerowano strażaków z OSP Czerwionka i PSP Rybnik oraz inspektora nadzoru budowlanego. 

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
bystrzak 09.11.2018 09:51

Kopalnia

~Merta (77.253. * .172) 09.11.2018 08:51

kto za to zapłaci?