Czwartek, 23 maja 2019

imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

RSS

Patrol

SYTUACJA HYDROLOGICZNA:

Przyszedł na komendę bić się z policjantami

12.09.2018 10:55 | 4 komentarze | acz

Wtargnął do komendy, wyzywał policjantów i chciał się z nimi bić. Twierdził, że ich "załatwi", bo ma znajomości w prokuraturze. Został zatrzymany po tym jak próbował uderzyć mundurowych.

Przyszedł na komendę bić się z policjantami
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do nietypowego incydentu w żorskiej komendzie doszło wczoraj rano. Około godziny 7.00 w poczekalni pojawił się agresywny mężczyzna, który od progu rzucał wyzwiskami. Był niezwykle wulgarny i obrażał policjantów. Wyzywał ich od najgorszych i nawoływał do bójki. Żądał, aby wyszło do niego dwudziestu i cały czas wymachiwał rękami.

Gdy stróże prawa chcieli go uspokoić zagroził, że ich "załatwi" na ulicy i zwolni z pracy. "Ostrzegał" też, że ma znajomości w prokuraturze.

Policjanci najpierw wezwali mężczyznę do zachowania zgodnego z prawem, a gdy ten zlekceważył ich prośbę i usiłował dopuścić się rękoczynów obezwładnili go i uniemożliwili dalsze bezprawne zachowanie.

Choć 34-latek odmówił badania na alkomacie to z komendy trafił do policyjnej izby zatrzymań. Wkrótce stanie też przed sądem i odpowie za swój wybryk. Za znieważenie policjantów może spędzić nawet rok w więzieniu.