Czwartek, 27 czerwca 2019

imieniny: Władysława, Maryli, Władysławy

RSS

Patrol

Chciał rozbić na głowie siostry butelkę wódki

06.09.2018 09:31 | 0 komentarzy | acz

Policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 4 września agresywnego 35-latka, który zaatakował swoją siostrę. Szaleniec groził jej pozbawieniem życia, uderzył, szarpał i próbował rozbić szklaną butelkę na głowie.

Chciał rozbić na głowie siostry butelkę wódki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Po godzinie 17.00 policjanci interweniowali na jednym z żorskich osiedli, gdzie w mieszkaniu doszło do awantury, którą wszczął 35-latek. Pobudzony i agresywny mężczyzna zaatakował swoją młodszą siostrę. Najpierw uderzył w twarz, a potem wdał się z nią w szarpaninę. Zanim z pomocą przyszli rodzice kobiety szaleniec zaczął jej grozić pozbawieniem życia. Groził też, że zabije jej chłopaka, a także zemści się na jej psie.

W pewnym momencie 35-latek chwycił za butelkę wódki, napił się, a następnie próbował rozbić ją na głowie siostry. Wybiegając chwilę później z mieszkania zdewastował samochód należący do 25-latki. Kopiąc w pojazd i wybijając wyrwaną wycieraczką szyby spowodował straty sięgające 4 tysięcy złotych.

Interweniujący policjanci zatrzymali mężczyznę i umieścili w policyjnej izbie zatrzymań. Również w ich obecności zachowywał się agresywnie i rzucał wulgaryzmami.Choć odmówił badania na alkomacie jego stan wyraźnie wskazywał, że jest pod silnym działaniem alkoholu. Sprawą 35-latka zajmują się już śledczy i prokurator, a wkrótce zapadnie decyzja co do jego dalszych losów.