Niedziela, 1 listopada 2020

imieniny: Seweryna, Wiktoryny, Warcisława

RSS

Patrol

Komendant z upominkami odwiedził między innymi dom dziecka [ZDJĘCIA]

20.07.2018 14:41 | 0 komentarzy | AgaKa

Kolejny raz inicjatywa wodzisławskich policjantów, by w czasie Święta Policji zamiast kwiatów goście obdarowali mundurowych maskotkami, zabawkami, przyborami szkolnymi i słodyczami, spotkała się z pełnym zrozumieniem. Dzięki temu dzisiaj Komendant Powiatowy Policji w Wodzisławiu Śląskim mł. insp. Jarosław Grudziński mógł przekazać otrzymane upominki. Ilość przekazanych podarków przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego w tym roku mogliśmy przekazać je nie tylko jednej placówce.

Komendant z upominkami odwiedził między innymi dom dziecka [ZDJĘCIA]
Policja Wodzisław
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na zaproszeniach do wzięcia udziału w wodzisławskich obchodach Święta Policji widniał wierszyk, którym policjanci zachęcali gości do wręczania smakołyków zamiast kwiatów, by potem móc je przekazać dzieciom. Ta inicjatywa, jak co roku, spotkała się z poparciem gości policyjnego święta. W tym roku ilość przekazanych prezentów przerosła jednak nasze oczekiwania. Upominków było tak dużo, że zdecydowaliśmy podzielić je na kilka placówek. Dziś mundurowi, na czele ze swoim szefem, mogli przekazać wszystkie podarunki na ręce Dyrekcji Domu Dziecka w Gorzyczkach. Z pełnymi paczkami gier, maskotek i słodyczy odwiedziliśmy także Dyrekcję Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalitacyjnych w Wodzisławiu Śląskim, a dzielnicowi ze słodkościami odwiedzili także dzieci w Wodzisławskich Placówkach Wsparcia Dziennego. Spotkania przebiegały w bardzo miłej atmosferze i z pewnością ich wspomnienia na długi czas pozostaną w naszej pamięci.

Jeszcze raz pragniemy podziękować zaproszonym gościom za tak liczne i cudowne upominki, dzięki którym mogliśmy spowodować dziś uśmiech na wielu małych twarzach.