Piątek, 4 grudnia 2020

imieniny: Barbary, Krystiana, Berny

RSS

Patrol

Epidemia koronawirusa:

Policja szuka sprawców kradzieży. Zabrali motocykl crossowy. Jest nagranie

19.07.2018 11:26 | 3 komentarze | mak

Policjanci z rydułtowskiego komisariatu szukają sprawców włamania do altanki przy ul. Bukowej w Rydułtowach. W wyniku zdarzenia skradziono m.in. motocykl crossowy marki Yamaha XT 125X. Kamera monitoringu zarejestrowała, że jakiś czas później ktoś poruszał się skradzionym motocyklem na terenie Gaszowic, gdzie po upadku porzucił motocykl na jednej z posesji przy ulicy Wiejskiej.

Policja szuka sprawców kradzieży. Zabrali motocykl crossowy. Jest nagranie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Policja prosi o pomoc. W okresie między 28 i 30 kwietnia w Rydułtowach przy ulicy Bukowej doszło do włamania do altanki. W wyniku zdarzenia skradziono m.in. motocykl krosowy marki Yamaha XT 125X. Nieco później, bo w nocy z 9 na 10 czerwca nieznany sprawca poruszał się tym samym skradzionym motocyklem na terenie Gaszowic i Rybnika.

Policja publikuje nagranie, na którym widać, jak nieznany mężczyzna prowadzi skradziony motocykl. Na zdjęciu powyżej widzicie też zdjęcie skradzionego motocykla.

Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny bądź mężczyzn, którzy mają związek z kradzieżą. - Może ktoś ich zna albo widział całe zdarzenie i ma informacje w tej sprawie. Jeśli tak, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Rydułtowach pod numerem telefonu 32 412 58 10 bądź Komendą Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim pod numerem telefonu 32 4537200. Zapewniamy anonimowość! - apeluje o wsparcie policja.