Piątek, 22 lutego 2019

imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra

RSS

Patrol

Policjanci zatrzymali dwie osoby z narkotykami

18.06.2018 12:29 | 0 komentarzy | acz

Rybniccy policjanci zatrzymali dwie osoby i zabezpieczyli narkotyki. Tym razem w ręce stróżów prawa wpadli dwaj mieszkańcy Rybnika w wieku 22 oraz 29 lat. Podejrzani usłyszeli już zarzuty.

Policjanci zatrzymali dwie osoby z narkotykami
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

To już kolejne w ostatnim czasie zabezpieczone przez rybnickich policjantów narkotyki. Kilka dni wcześniej mundurowi z Boguszowic zatrzymali mężczyznę przy którym znaleźli woreczek z marihuaną.

Tym razem policjanci z referatu do spraw przestępczości nieletnich podjęli interwencję wobec grupy osób, która w sobotni wieczór przebywała na terenie boiska szkolnego. Podczas legitymowania mundurowi ujawnili młynek do mielenia suszu. Okazało się, że należał do 29-letniego rybniczanina, przy którym policjanci znaleźli także woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego, który po przebadaniu testerem narkotykowym okazał się marihuaną. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Podejrzany usłyszał już zarzut.

Kilka godzin później policjanci z wydziału prewencji w rybnickiej dzielnicy Niewiadom, interweniowali wobec osób mogących posiadać narkotyki. W trakcie legitymowania 22-letniego mieszkańca Rybnika, policjanci znaleźli przy nim wiatrówkę, wagę elektroniczną oraz woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się, że jest to marihuana. 22-latek trafił do policyjnego aresztu. Śledczy przedstawili podejrzanemu zarzut posiadania substancji odurzających. Podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu i dobrowolnie poddał się karze.