środa, 24 kwietnia 2019

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

RSS

Patrol

Ten mężczyzna zniszczył drzwi w Urszulankach. Rozpoznajesz go? [ZDJĘCIA]

11.05.2018 13:32 | 0 komentarzy | acz

Rybniccy policjanci poszukują sprawcy zniszczenia mienia. Mężczyzna którego wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, zniszczył drzwi wejściowe w budynku jednej z rybnickich szkół. 

Ten mężczyzna zniszczył drzwi w Urszulankach. Rozpoznajesz go? [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Osoby które rozpoznają tego mężczyznę prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rybniku – tel. (32) 429 52 55 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 i 112.

Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, na których kamery zarejestrowały podejrzewanego o uszkodzenie drzwi wejściowych jednej z rybnickich szkół. Wartość strat oszacowano na kwotę blisko 6 tys. zł. Rybniccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonych zdjęciach oraz osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Rybniku osobiście, mailowo: mienie@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 30. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

Miejsce wydarzenia: