Sobota, 20 kwietnia 2019

imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii

RSS

Patrol

Zdemolowali stację paliw w Rybniku [ZDJĘCIA]

08.05.2018 10:24 | 0 komentarzy | acz

Rybniccy śledczy poszukują sprawców zniszczenia mienia. Dwaj mężczyźni, których wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, dokonali zniszczenia wyposażenia jednej ze stacji paliw w Rybniku. Straty oszacowano na kwotę 1850 zł.

Zdemolowali stację paliw w Rybniku [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Z ustaleń śledczych wynika, że na jedną ze stacji paliw w Rybniku weszli dwaj mężczyźni i dokonali zniszczenia wyposażenia, po czym uciekli. Wartość strat oszacowano na kwotę 1850 zł. Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, na których kamery zarejestrowały podejrzewanych o dokonanie przestępstwa. Rybniccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tych mężczyzn.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn na załączonych zdjęciach oraz osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu ich miejsca pobytu prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Rybniku osobiście, mailowo: mienie@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 30. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.