Czwartek, 12 grudnia 2019

imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary

RSS

Patrol

Zaginęła wodzisławianka, Wiktoria Siemieniec

07.05.2018 20:34 | 0 komentarzy | AgaKa

Policjanci z Wodzisławia poszukują Wiktorii SIEMIENIEC. 14-letnia mieszkanka Wodzisławia Śląskiego w dniu wczorajszym wyszła z domu i do dotychczas nie powróciła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu dziewczyny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim.

Zaginęła wodzisławianka, Wiktoria Siemieniec
policja wodzisław
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

RYSOPIS:  159 cm, 51 kg, szczupłej budowy ciała, włosy koloru ciemnego, długości do ramion i kręcone (w dniu zaginięcia wyprostowane), oczy koloru piwnego, uzębienie pełne, uszy normalne, twarz podłużna.

WIEK: 14 lat.

ZNAKI SZCZEGÓLNE: blizny na obu przedramionach, blizna na prawym pośladku w kształcie serca (wycięta żyletką).

UBIÓR:  obcisłe spodnie dżinsowe koloru granatowego, bluzka z długim rękawem i kapturem koloru ciemnego z paskami koloru białego na rękawach, buty adidasy koloru turkusowego, plecak w kolorowe (jaskrawe) kółka

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim pod numerem telefonu (32) 453 72 55, (32)453 72 66. Można także skontaktować się  z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.