Czwartek, 28 stycznia 2021

imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

RSS

Patrol

Epidemia koronawirusa:

Napad na Żabkę na Dworku w Rybniku. Tak wygląda bandyta, który potraktował obsługę gazem

26.04.2018 13:04 | 0 komentarzy | acz

Rybniccy śledczy poszukują sprawcy kradzieży rozbójniczej, do której doszło w nocy 24 kwietnia przy ulicy Dworek. Mężczyzna wszedł do sklepu, zrobił zakupy, a następnie użył wobec ekspedientki gazu pieprzowego i uciekł ze skradzionym towarem.

Napad na Żabkę na Dworku w Rybniku. Tak wygląda bandyta, który potraktował obsługę gazem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszło we wtorek około 22.50. Do sklepu wszedł mężczyzna. Po chwili podszedł z zakupami do lady. Kiedy miał za nie zapłacić, wyjął gaz pieprzowy i użył go wobec ekspedientki. Następnie wykorzystując bezbronność kobiety, zabrał z lady zakupy i uciekł. Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, na których kamery zarejestrowały podejrzewanego o kradzież rozbójniczą. Rybniccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonych zdjęciach oraz osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem Kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 80. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.