środa, 26 lutego 2020

imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego

RSS

Patrol

We czwórkę skopali mieszkańca Rybnika

19.02.2018 14:47 | 0 komentarzy | acz

Kilkanaście minut po zdarzeniu, rybniccy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, podejrzanych o pobicie mieszkańca Rybnika oraz zdemolowanie jego mieszkania.

We czwórkę skopali mieszkańca Rybnika
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Rybniccy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o pobicie, zniszczenie mienia i naruszenie miru domowego. Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w dzielnicy Piaski. Bandyci pod nieobecność pokrzywdzonego weszli do jego mieszkania i zdemolowali je, a następnie wtargnęli do mieszkania sąsiada w którym przebywał wraz ze swoją konkubiną i pobili go. Napastnicy uderzali pokrzywdzonego pięściami w twarz, a także kopali go po całym ciele. Uciekli jeszcze przed przyjazdem mundurowych.

Interweniujący policjanci ustalili okoliczności zdarzenia i szybko namierzyli sprawców. Kilkanaście minut później, czterej napastnicy byli już w rękach policjantów. To mężczyźni w wieku od 19 do 27 lat. Wszyscy są mieszkańcami Rybnika. Śledczy przedstawili podejrzanym zarzuty pobicia, naruszenia miru domowego oraz zniszczenia mienia. Straty oszacowano na ponad 1 tys. zł. Za popełnione przestępstwa grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. O ich dalszym losie wkrótce zadecyduje sąd.