Piątek, 26 kwietnia 2019

imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

RSS

Patrol

Zatrzymanie na Jastrzębskiej w Wodzisławiu

14.02.2018 14:52 | 0 komentarzy | acz

13 lutego mundurowi z katowickiego oddziału podczas pełnienia służby na naszym terenie zatrzymali 21-latka, który posiadał przy sobie marihuanę, a ponadto był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Zatrzymanie na Jastrzębskiej w Wodzisławiu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Policjanci zauważyli na ulicy Jastrzębskiej pojazd, którym poruszało się trzech mężczyzn. Podróżujące bmw osoby zaczęły zachowywać się nerwowo, rozglądając się na boki i za siebie, kiedy zauważyli że ktoś za nimi jedzie. Policjanci dokonali sprawdzenia pojazdu i osób się w nim znajdujących.

Podczas legitymowania, jeden z mężczyzn jako jedyny twierdził, że nie posiada przy sobie dokumentu tożsamości. Mundurowym nie umknął jednak fakt, że z kieszeni spodni wystaje mu portfel. Dokonali kontroli odzieży i podręcznych przedmiotów, w trakcie której ujawnili w portfelu dowód osobisty. 21-latek został ukarany mandatem karnym za świadome wprowadzenie w błąd funkcjonariuszy.

Podczas sprawdzania mężczyzny w policyjnych bazach danych, okazało się, że mieszkaniec Pszowa jest poszukiwany. Mężczyznę zatrzymano i doprowadzono do komendy. W trakcie sprawdzenia osoby pod kątem posiadania przedmiotów niebezpiecznych w bieliźnie ujawniono woreczek z zawartością marihuany. Narkotyki zabezpieczono a 21-latka przewieziono do zakładu karnego, gdzie posiedzi co najmniej trzy miesiące. O jego dalszym losie ponownie zdecyduje sąd.