Czwartek, 25 lutego 2021

imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

RSS

Patrol

WAŻNE:

Jastrzębianin pobił siedemdziesięcioletniego kierowcę

24.01.2018 10:50 | 2 komentarze | acz

REGION. Jastrzębscy policjanci zatrzymali 25-letniego kierowcę renault megane, który rozładował swoją agresję na 77-letnim kierującym volkswagenem. Zdenerwowany bez wyraźnego powodu jastrzębianin zajeżdżał drogę seniorowi, a kiedy mężczyzna zatrzymał swój samochód w rejonie sklepu, mieszkaniec Jastrzębia uderzył go pięścią, powodując złamanie ramienia. 

Jastrzębianin pobił siedemdziesięcioletniego kierowcę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszłona ulicy Cieszyńskiej. 77-letni kierujący volkswagenem jechał wraz z żoną w kierunku Zebrzydowic. W pewnym momencie wyprzedził ich biały samochód osobowy, którego kierowca zaczął im zajeżdżać drogę, zmuszając seniora do hamowania.

Ta sytuacja powtarzała się kilkakrotnie. W pewnym momencie agresywny kierujący zatrzymał się przed jednym ze sklepów przy ulicy Cieszyńskiej, gdzie zaparkował też senior. Już po chwili do 77-latka podszedł młody mężczyzna, który uderzył pięścią mieszkańca Jastrzębia, powodując u niego złamanie kości ramienia. Zaatakowany upadł na ziemię, a kierowca białej osobówki odjechał.

Żona pobitego zapamiętała początkowe numery rejestracyjne pojazdu. Pomimo tego, że sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia, kryminalni zatrzymali 25-letniego jastrzębianina. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi mu 5 lat więzienia.