Czwartek, 17 października 2019

imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

RSS

Patrol

To Zbigniew P. z Rydułtów potrącił policjanta w Rybniku

11.01.2018 21:18 | 12 komentarzy | acz

Trwa obława na kierowcę, który dziś nie zatrzymał sie do kontroli i potrącił policjanta w Rybniku. To 50-letni Zbigniew P. z Rydułtów. Policja ostrzelała jego auto. 

To Zbigniew P. z Rydułtów potrącił policjanta w Rybniku
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Rybniccy policjanci poszukują kierowcy samochodu VW Passat, który na terenie gminy Gaszowice nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Uciekając potrącił jednego z mundurowych, a drugi użył broni palnej, strzelając w kierunku pojazdu. Samochód został już odnaleziony, trwają poszukiwania kierującego nim mężczyzny. Za zgodą prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Wodzisławiu Śląskim, publikujemy jego wizerunek oraz dane.

Imię i nazwisko: Zbigniew P.
Wiek: 50 lat
Zamieszkały: Rydułtowy

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem Kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 80. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.