Poniedziałek, 25 marca 2019

imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

RSS

Patrol

Śmiertelny wypadek na Pszowskiej. Kierowca jednego z samochodów zasnął za kierownicą

30.11.2017 14:12 | 74 komentarze | mak

W czwartek rano na ulicy Pszowskiej w Wodzisławiu zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierowca jednego z pojazdów w stanie ciężkim został zabrany do szpitala. Niestety z powodu odniesionych obrażeń wewnętrznych mężczyzna zmarł.

Śmiertelny wypadek na Pszowskiej. Kierowca jednego z samochodów zasnął za kierownicą
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

30 listopada o godzinie 8.00 policjanci z drogówki zostali wezwani na miejsce wypadku drogowego, do którego doszło w Wodzisławiu na ulicy Pszowskiej. W jednym z samochodów miał być zakleszczony mężczyzna. Na miejscu obecne było już pogotowie. Kierowca po uwolnieniu został zabrany w stanie ciężkim do szpitala.

Jak ustalili mundurowi, to nie trudne warunki pogodowe były przyczyną tego zdarzenia. Kierowca samochodu marki saab, który jechał w kierunku Pszowa, w wyniku zaśnięcia za kierownicą zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem marki daewoo tico. Niestety mimo wysiłków lekarzy 62-latka nie udało się uratować.

Policja ku przestrodze publikuje zdjęcia z wypadku i prosi o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze zwłaszcza teraz, gdy warunki do jazdy są trudne i zdradliwe.