Wtorek, 18 grudnia 2018

imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji

RSS

Patrol

Tak wygląda bandyta z poczty w Rybniku [FILM]

14.11.2017 17:21 | 0 komentarzy | acz

Wczoraj na portalu nowiny.pl informowaliśmy o napadzie nja pocztę przy ulicy Kilińskiego w Rybniku. Policja udostępniła film, na którym widac sprawcę.

Tak wygląda bandyta z poczty w Rybniku [FILM]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Przypomnijmy, wczoraj około 12:30, dyżurny rybnickiej komendy policji, otrzymał informację o napadzie na placówkę pocztową przy ulicy Kilińskiego w Rybniku. Zamaskowany sprawca, przy pomocy przedmiotu przypominającego broń palną, dokonał zaboru pieniędzy i uciekł. Na skutek napadu żadna osoba nie odniosła obrażeń. Rybniccy śledczy, pod nadzorem prokuratury, wykonują czynności mające na celu wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia oraz doprowadzić do zatrzymania sprawcy.

Publikujemy wizerunek osoby podejrzanej o dokonanie przestępstwa. Na opublikowanym nagraniu, mężczyzna idzie chodnikiem przy ul. Kilińskiego, od strony ul. Wodzisławskiej w kierunku kamery. Podejrzany jest w wieku około 30 lat, szczupły, około 175 cm wzrostu, był ubrany w ciemne spodnie, granatową kurtkę, ciemną czapkę i buty koloru czarnego.

Osoby, które poruszały się pojazdami z rejestratorami jazdy, w rejonie ulic Kilińskiego i Wodzisławskiej w Rybniku w godzinach 12:20-13:00, prosimy o weryfikację nagrań pod kątem możliwości utrwalenia wizerunku podejrzanego.

Wszystkie osoby mogące pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzny oraz osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem Kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 80. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.