Piątek, 30 października 2020

imieniny: Zenobii, Przemysława, Edmunda

RSS

Patrol

Poważny wypadek w Rybniku. Lądował śmigłowiec LPR [ZDJĘCIA], [FILM]

26.09.2017 16:19 | 0 komentarzy | acz
Ostatnia aktualizacja: 26.09.2017 17:14

TEKST AKTUALIZOWANY

Sześć osób trafiło do szpitala po wypadku, do którego doszło dzisiaj na Obwiedni Południowej w Rybniku. Na miejscu lądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

Poważny wypadek w Rybniku. Lądował śmigłowiec LPR [ZDJĘCIA], [FILM]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Do wypadku doszło około godziny 12.00 na Obwiedni Południowej. Jak wstępnie ustalili policjanci z wydziału ruchu drogowego rybnickiej komendy, kierujący chevroletem - 54-letni mieszkaniec Rybnika, jadąc w kierunku ronda Chwałowickiego z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka renault.

Aby wyciągnąć najciężej poszkodowanych z pojazdów, potrzebna była pomoc strażaków. W wyniku tego zdarzenia sześć osób, w tym niespełna 3 miesięczne dziecko, zostało przewiezionych do szpitala. Na miejscu lądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego, który zabrał pasażerkę renault do szpitala w Sosnowcu.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Droga przez około dwie godziny była nieprzejezdna. Dokładne okoliczności wypadku zostaną wyjaśnione w prowadzonym przez rybnickich śledczych, postępowaniu przygotowawczym.

Miejsce wydarzenia: