Poniedziałek, 25 marca 2019

imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

RSS

Patrol

Nalot na sklep z dopalaczami przy Kościuszki w Rybniku [ZDJĘCIA], [FILM]

27.07.2017 09:37 | 0 komentarzy | acz
Ostatnia aktualizacja: 27.07.2017 09:40

Ponad 40 opakowań substancji psychoaktywnych oraz prawie 3,5 tys. zł. pochodzących prawdopodobnie ze sprzedaży tzw. dopalaczy, zabezpieczyli rybniccy kryminalni, którzy wkroczyli do jednego ze sklepów w centrum miasta.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Policjanci z wydziału kryminalnego rybnickiej komendy weszli do jednego ze sklepów mieszczących się przy ulicy Tadeusza Kościuszki w Rybniku. Z posiadanych przez kryminalnych informacji wynikało, że sprzedawane są tam środki odurzające tzw. dopalacze.

W czynnościach uczestniczyli także pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rybniku. Podczas przeszukania kryminalni ujawnili i zabezpieczyli ponad 40 opakowań substancji, które były tam sprzedawane. Podczas przeszukania mundurowi zabezpieczyli także prawie 3,5 tysiąca złotych. Pieniądze pochodzą prawdopodobnie ze sprzedaży tzw. dopalaczy.

Podczas akcji w sklepie znajdowała 28-letnia mieszkanka Tychów, która zajmowała się sprzedażą zabezpieczonych substancji. Na tym etapie prowadzonego postępowania, została przesłuchana w charakterze świadka. Śledczy z rybnickiej komendy prowadzą postępowanie w tej sprawie.