Poniedziałek, 1 czerwca 2020

imieniny: Jakuba, Hortensji, Gracjany

RSS

Patrol

Wpadka mieszkańca Rybnika. Odpowie za posiadanie marihuany

04.07.2017 11:33 | 0 komentarzy | acz

Rybniccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w samochodzie przewoził narkotyki. Po sprawdzeniu w bazach policyjnych okazało się, że 26-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. 

Wpadka mieszkańca Rybnika. Odpowie za posiadanie marihuany
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Podczas patrolu ulicy Żorskiej, policjanci z wydziału ruchu drogowego rybnickiej komendy, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego kią. Po sprawdzeniu w bazach policyjnych okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. W trakcie legitymowania, mężczyzna zachowywał się dziwnie - był pobudzony i mocno podenerwowany.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Był trzeźwy. W trakcie kontroli mundurowi znaleźli w samochodzie szklane lufki, wagę elektroniczną oraz susz roślinny. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się, że jest to marihuana. Kierującemu pobrano krew do badań na zawartość innych środków. 26-letni mieszkaniec Rybnika został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Kryminalni przeszukali mieszkanie 26-latka, w którym znaleźli i zabezpieczyli kolejne woreczki z narkotykami. Śledczy przedstawili podejrzanemu zarzut posiadania substancji odurzających. Mężczyzna odpowie też przed sądem za kierowanie pojazdem bez wymaganych uprawień.