Sobota, 19 października 2019

imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

RSS

Patrol

Poszukiwany przez policję wpadł na policjantów w cywilu

16.05.2017 10:11 | 1 komentarz | żet

Dwaj kuźniańscy mundurowi udowodnili, że policjantem jest się 24 godziny na dobę. Stróże prawa w czasie wolnym od służby zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. Doprowadzono go już do zakładu karnego, gdzie odbędzie wymierzoną mu przez sąd karę.

Poszukiwany przez policję wpadł na policjantów w cywilu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Wczoraj [15 maja - red.] w godzinach przedpołudniowych dwaj kuźniańscy policjanci podczas pobytu w raciborskim sądzie oczekując na rozprawę w holu zauważyli znanego im mężczyznę, który według ich wiedzy był poszukiwany nakazem doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia ponad półtorarocznej kary pozbawienia wolności - informuje podkom. Mirosław Szymański z KPP w Raciborzu.

Policjanci natychmiast zareagowali i zatrzymali 30-letniego mieszkańca Kuźni Raciborskiej, a następnie skontaktowali się z dyżurnym, który na miejsce skierował policjantów będących na służbie. Po sprawdzeniu policyjnych baz danych okazało się, że 30-latek rzeczywiście jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Żorach. Mężczyzna trafił już do więzienia celem odbycia kary. Spędzi tam najbliższe 18 miesięcy.

źródło: KPP Racibórz, oprac. żet