Niedziela, 15 grudnia 2019

imieniny: Niny, Celiny, Krystiany

RSS

Patrol

Dramatyczne nagranie z monitoringu. Moment wypadku pod urzędem [FILM]

05.04.2017 19:00 | 8 komentarzy | mak

Kamera monitoringu zarejestrowała wypadek, do którego doszło pod urzędem w Lubomi. Widać, jak kierowca opla wymusza pierwszeństwo i uderza w skuter. Siła uderzenia była tak duża, że kobietę, która jechała skuterem, odrzuciło kilka metrów dalej.

Dramatyczne nagranie z monitoringu. Moment wypadku pod urzędem [FILM]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Nagranie publikujemy ku przestrodze. Widać na nim moment wypadku, do którego doszło 3 kwietnia na ulicy Pogrzebieńskiej w Lubomi, tuż przy budynku urzędu gminy.

Kierowca opla, który skręcał na pobliski parking, nie zastosował się do linii podwójnie ciągłej i nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej motorowerzystce. Doszło do zderzenia. Siła uderzenia była tak duża, że kobieta dosłownie wyleciała w powietrze. Całość wygląda dramatycznie. Niestety, motorowerzystka prawdopodobnie nie miała prawidłowo zapiętego kasku. W chwili uderzenia kask spada i przestaje chronić głowę kobiety.  

W wyniku zderzenia 45-letnia motorowerzystka trafiła do szpitala. Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi. Kierowca, który spowodował zagrożenie, stracił już prawo jazdy. Grozi mu do 3 lat więzienia

Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ