Wtorek, 16 lipca 2019

imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława

RSS

Patrol

Atak nożownika w Rybniku. Dziś przesłuchanie w prokuraturze [FILM]

27.03.2017 10:48 | 0 komentarzy | acz
Ostatnia aktualizacja: 27.03.2017 12:19

Rybniccy kryminalni przy wsparciu grupy szybkiego reagowania zatrzymali 21-letniego mieszkańca Rybnika, który ranił nożem trzy osoby. Mężczyzna zostanie dzisiaj doprowadzony do prokuratury.

Atak nożownika w Rybniku. Dziś przesłuchanie w prokuraturze [FILM]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę. Około godziny 2.40 rybniccy policjanci zostali poinformowani o tym, że na rynku leży mężczyzna raniony nożem. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce zastali zakrwawionego, leżącego mężczyznę, a przy nim dwie osoby które udzielały mu pierwszej pomocy. Mundurowi wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które zabrało pokrzywdzonego do szpitala.

Jak wstępnie ustalili rybniccy śledczy, pokrzywdzony wraz z kolegami przebywał w jednym z rybnickich lokali. W pewnym momencie pomiędzy nimi a sprawcą doszło do sprzeczki, w trakcie której mężczyzna wyciągnął nóż i ranił dwie osoby. Pokrzywdzeni wyszli z lokalu i szli w kierunku rynku. Tam jeden z rannych mężczyzn zasłabł. Do udzielania pomocy dołączył przechodzień. Sprawca widząc całą sytuację podbiegł do niego i ranił go nożem. Napastnik oddalił się z miejsca zdarzenia przed przybyciem mundurowych.

Śledczy ustalili tożsamość napastnika, który ranił nożem trzy osoby. 21-letni rybniczanin został zatrzymany w sobotę wieczorem i osadzony w policyjnym areszcie. Dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury.

(acz)