Czwartek, 17 października 2019

imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

RSS

Patrol

Policjanci z Rybnika zatrzymali złodzieja skutera

07.03.2017 11:46 | 0 komentarzy | acz

Dzięki informacji od mieszkańca, policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komisariatu Policji w Rybniku-Boguszowicach zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, podejrzanego o kradzież skutera.

Policjanci z Rybnika zatrzymali złodzieja skutera
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do dyżurnego komisariatu Policji w Rybniku-Boguszowicach zadzwonił mieszkaniec i powiedział, że widzi trzech mężczyzn którzy prowadzą skradziony kilka minut wcześniej skuter. Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego natychmiast udali się na ulicę Patriotów. Na skrzyżowaniu z ulicą Bogusławskiego mundurowi zauważyli trzech mężczyzn. Jeden z nich prowadził skuter. Na widok policjantów, mężczyzna wepchnął motorower w krzaki.

Mundurowi zatrzymali 25-letniego mieszkańca Rybnika. Mężczyzna był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu oraz przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Zatrzymanie sprawcy na gorącym uczynku było możliwe dzięki czujności i reakcji świadka, który natychmiast powiadomił mundurowych. Podejrzany usłyszał zarzut kradzieży. Podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu i dobrowolnie poddał się karze. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd. Policjanci odzyskali motorower, który został już przekazany pokrzywdzonej.