środa, 12 sierpnia 2020

imieniny: Klary, Lecha, Hilarii

RSS

Patrol

Morderstwo w Rybniku Kamieniu. Zakopał trupa pod kojcem z psem [FILM], [ZDJĘCIA]

24.02.2017 10:47 | 5 komentarzy | acz

Horror w Kamieniu. Sebastian P. najpierw zabił gospodarza domu, a potem zabetonował jego zwłoki i ustawił na nim kojec dla psa. Rodzina przez siedem lat bawiła się i grillowała obok mogiły.

Morderstwo w Rybniku Kamieniu. Zakopał trupa pod kojcem z psem [FILM], [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

W czwartek, 23 lutego rybniccy kryminalni wykopali na terenie posesji ludzkie szczątki. Wszystko wskazuje na to, że to zaginiony siedem lat temu 61-letni Andrzej B. gospodarz domu. Dziś na terenie posesji odbyła się wizja lokalna udziałem Sebastiana P. Mężczyzna kilka dni temu sam zgłosił się na policję. W piątek w ogrodzie 41-latek dokładnie pokazywał jak zabijał Andrzeja B. i jak przewozi jego ciało taczką do wykopu w ogrodzie.

Tajemnicze zaginięcie
Andrzej B. zaginął latem 2010 roku. Kilka lat wcześniej wynajął dom obcym ludziom. Jego brat sprzedał swoją połówkę za 50 tysięcy, a Andrzej B. podarował swoją część w zamian za możliwość mieszkania w nim. Kilka tygodni po darowiźnie zniknął. Jeszcze w sierpniu przygarbiony krzątał się po podwórku. Pewnego dnia zapadł się pod ziemię. – Pozbył się domu i poszedł w tango – komentowali sąsiedzi. Wcześniej rodzina otrzymała pozostałą część domu z działką. Warunek był jeden. Andrzej B. będzie mieszkał w nim do śmierci.

Miejsce wydarzenia: