Poniedziałek, 21 października 2019

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

Patrol

Pijany sprawca kolizji zamienił się miejscem z pijanym pasażerem. Próbowali uciekać...

22.12.2016 09:37 | 1 komentarz | żet

Czarna komedia na naszych drogach. Pijany kierowca zamienił się ze swoim pasażerem miejscami, po tym jak spowodował kolizję. Wpadli po krótkim pościgu policji. W sumie mieli ponad pięć promili...

Pijany sprawca kolizji zamienił się miejscem z pijanym pasażerem. Próbowali uciekać...
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszło w środę 21 grudnia około godz. 17.30 na ulicy Brzeskiej w Raciborzu. Kierujący nissanem 44-latek spowodował kolizję z kierowcą volkswagena passata. Sprawca postanowił spróbować swoich sił w ucieczce, w czym pomógł mu jego 30-letni pasażer. Młodszy mężczyzna zasiadł za kierownicą pojazdu i ruszył w kierunku ulicy Rybnickiej. Poszkodowany kierowca passata, jadąc za nimi, poinformował o zdarzeniu policję.

Policjanci zatrzymali nissana na ulicy Rybnickiej. Wkrótce okazało się, że obaj mężczyźni są kompletnie pijani. 44-latek miał w organizmie 3 promile alkoholu. Jego 30-letni kolega musiał wypić troszeczkę mniej. Badanie wykazało u niego 2 promile alkoholu.

Obaj trafili do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu złożą wyjaśnienia. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi im kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Racibórz, oprac. żet