Poniedziałek, 21 października 2019

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

Patrol

Puchar PZPN dla Komendy Miejskiej Policji w Rybniku

31.10.2016 07:16 | 0 komentarzy | acz

Komenda Miejska Policji w Rybniku, uhonorowana została pamiątkowym pucharem za wzorową pracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa na obiektach sportowych.

Puchar PZPN dla Komendy Miejskiej Policji w Rybniku
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk wraz z kadrą kierowniczą uczestniczyli w XVI Konferencji pod hasłem „Bezpieczny stadion”, która odbyła się w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Podejmowano przede wszystkim tematy dotyczące bezpieczeństwa obiektów sportowych. Podczas konferencji nie zabrakło także omówienia stanu przygotowań do organizowanych w przyszłym roku w Polsce Turnieju Euro U21.

Konferencji „Bezpieczny Stadion” towarzyszyła Gala Fair Play, podczas której wręczono statuetki za współpracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa na obiektach sportowych. Wyróżnienia otrzymali przedstawiciele Głównego Sztabu Policji KGP, Komend Wojewódzkich Policji w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu oraz Komendy Stołecznej Policji. Wśród nagrodzonych znalazły się także Komendy Miejskie Policji w Bielsku – Białej, Krakowie, Gdyni, Katowicach, Suwałkach, Sosnowcu, Rybniku, Tychach i Tarnobrzegu, a także Komendy Powiatowe Policji w Łęcznej, Mielcu oraz Puławach.