Wtorek, 10 grudnia 2019

imieniny: Danieli, Julii, Eulalii

RSS

Patrol

Śmiertelny wypadek na drodze Racibórz - Brzeźnica [AKTUALIZACJA]

13.09.2016 22:24 | 0 komentarzy | żet
Ostatnia aktualizacja: 14.09.2016 08:34

Seat wjechał w ciągnik rolniczy. Kierowca traktora został przygnieciony przez maszynę. Obrażenia jakich doznał okazały się śmiertelne. Próby reanimacji okazały się nieskuteczne, mężczyzna zmarł.

Śmiertelny wypadek na drodze Racibórz - Brzeźnica [AKTUALIZACJA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do wypadku doszło 13 września około godz. 20.30 pomiędzy Raciborzem a Brzeźnicą, gdzie zderzyły się seat oraz  ciągnik rolniczy. Siła uderzenia wyrzuciła pojazdy z jezdni do przydrożnych rowów.

Na miejscu jako pierwsi pojawili się strażacy, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku oraz rozpoczęli reanimację przygniecionego przez ciągnik traktorzysty. Wkrótce dołączyli do nich ratownicy pogotowia. Niestety, 51-letni raciborzanin zmarł. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Wstępnie ustalono, że kierujący ciągnikiem rolniczym oraz kierujący seatem jechali w kierunku Raciborza. - Z niewyjaśnionej przyczyny kierujący seatem 61-letni mieszkaniec Raciborza uderzył w tył ciągnika. Ciągnik zjechał na pobocze, wywrócił się, a kierujący nim 51-letni raciborzanin zmarł - informuje podkom. Mirosław Szymański z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Sprawą zajmie się prokurator, który zdążył już zlecić przeprowadzenie sekcji zwłok zmarłego mężczyzny. Zabezpieczono również żarówki z obu pojazdów, co ma pomóc w znalezieniu odpowiedzi na pytanie, czy światła w obydwu samochodach działały prawidłowo. Kierujący seatem 61-latek był trzeźwy.


Zobacz również:

Miejsce wydarzenia: