Niedziela, 21 października 2018

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

Patrol

Zaginął Antoni Kosiara. Mężczyzna cierpi na zaniki pamięci

14.05.2016 08:05 | 0 komentarzy | żet

Rybniccy policjanci poszukują zaginionego Antoniego Kosiary. Mężczyzna po raz ostatni był widziany 10 maja 2016 roku około godz. 20.00. Każdy, kto ma informacje na temat jego aktualnego miejsca pobytu proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji. Można dzwonić także bezpośrednio do dyżurnego rybnickiej komendy wybierając numer 32 429 52 55.

Zaginął Antoni Kosiara. Mężczyzna cierpi na zaniki pamięci
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zaginiony w dniu 10 maja 2016 roku, około godziny 20.00 wyszedł z mieszkania w Czerwionce-Leszczynach przy ul. Odrodzenia z zamiarem udania się autobusem do noclegowni Brata Alberta w Przegędzy przy ulicy Mikołowskiej 78, gdzie zamieszkuje. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązał kontaktu z placówką oraz rodziną.

Zaginiony cierpi na zaniki pamięci, traci orientację w terenie i zapomina gdzie się znajduje. Mężczyzna na stałe zażywa lekarstwa na zaniki pamięci, których nie brał od dnia zaginięcia.

RYSOPIS: wzrost 174 cm, szczupłej budowy ciała, włosy siwe, krótkie, proste, oczy koloru piwnego, twarz pociągła, braki w uzębieniu.

WIEK: 65 lat.

UBIÓR: zaginiony ubrany był prawdopodobnie w jasnoniebieską kurtkę, biały sweter, spodnie brązowe (sztruksy), ciemne buty - zaginiony może posiadać przy sobie czarną torbę na ramie z literami w kolorze szarym.

ZNAKI SZCZEGÓLNE: wytrzeszcz oczu, sylwetka przygarbiona.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 32 429 52 55, najbliższą jednostką policji tel. 112 lub z wydziałem kryminalnym KMP w Rybniku 32 429 53 88.