Niedziela, 16 czerwca 2019

imieniny: Aliny, Justyny, Benona

RSS

Patrol

Awantura w barze przy Mickiewicza. Polała się krew [ZDJĘCIA]

28.07.2015 16:47 | 1 komentarz | żet

Rozbita szyba, rozcięta noga i kałuża krwi - to efekt zajścia, do którego we wtorkowe popołudnie doszło w barze przy ul. Mickiewicza w Raciborzu.

Awantura w barze przy Mickiewicza. Polała się krew [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszło 28 lipca około godz. 13.30 w barze przy ul. Mickiewicza w Raciborzu. Z relacji świadków wynika, że pomiędzy klientami doszło do sprzeczki. Jeden z nich wychodząc z baru kopnął w drzwi - tak niefortunnie, że rozciął sobie nogę.

- Zwisał mu płat skóry, było widać ścięgno i kość - powiedziała nam na miejscu zdarzenia kobieta, która przechodząc ulicą Mickiewicza była świadkiem całego zajścia. To właśnie ona jako pierwsza podeszła do mężczyzny i paskiem próbowała zatamować obfite krwawienie.

Wkrótce na miejscu zjawili się policjanci z prewencji oraz karetka pogotowia - funkcjonariusze wspólnie z ratownikami udzielili mężczyźnie pomocy. Krewki raciborzanin został przewieziony do raciborskiego szpitala.

Raciborska policja odmawia komentarza na temat zajścia. - Nie popełniono tam przestępstwa - ucina podkom. Mirosław Szymański z KPP w Raciborzu.