Poniedziałek, 25 marca 2019

imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

RSS

Patrol

Sprzedawał narkotyki nastolatkom. Wpadł w ręce raciborskich kryminalnych

01.02.2015 14:28 | 1 komentarz | żet

Posiadanie narkotyków, międzynarodowy sprzedaż, handel narkotykami - lista zarzutów wobec zatrzymanego na ul. Opawskiej w Raciborzu 18-latka jest długa. Mężczyzna może zostać skazany nawet na 10 lat więzienia.

Sprzedawał narkotyki nastolatkom. Wpadł w ręce raciborskich kryminalnych
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

27 stycznia raciborscy kryminalni dowiedzieli się o młodym mężczyźnie, które może posiadać przy sobie narkotyki. Podejrzany został zatrzymany na ul. Opawskiej w Raciborzu, a przypuszczenia okazały się słuszne - 18-latek miał przy sobie ponad 11 gramów marihuany.

- Podczas dalszych czynności z zatrzymanym kryminalni ustalili, iż posiadanie narkotyków to nie jedyne popełnione przez niego przestępstwo - informuje podkom. Mirosław Szymański z KPP w Raciborzu. 18-latek od października do 27 stycznia trudnił się sprzedażą środków odurzającym, również osobom małoletnim. Oprócz tego przewiózł z Czech do Polski około 130 gramów marihuany o rynkowej wartości około 4,5 tys. zł.

Mężczyzna trafił już przed oblicze sądu, który zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu (3 miesiące). Za międzynarodowy obrót narkotykami 18-latek może zostać skazany nawet na 10 lat więzienia.

źródło: KPP Racibórz, oprac. żet