Poniedziałek, 24 czerwca 2019

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

RSS

Patrol

Rowery kradł zawodowo... W końcu wpadł w ręce policji

18.11.2014 10:13 | 0 komentarzy | żet

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Gorzycach zatrzymali mężczyznę, który ma na swoim koncie kradzieże 16 rowerów. Złodziej prowadził swoje działa przestępcze na terenie gminy Godów. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Rowery kradł zawodowo... W końcu wpadł w ręce policji
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W ciągu ostatnich kilku tygodni policjanci z Gorzyc odnotowali 16 przypadkó kradzieży rowerów. - Funkcjonariusze prowadzili czynności mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy. Ich intensywna praca oraz zaangażowanie mieszkańców gminy doprowadziło zatrzymania sprawcy kradzieży jednośladów. - informuja gorzycka policja.

Okazałsię nim być 33-letni mieszkaniec czeskiej Karviny. Mężczyzna kradłrowery pozostawione na terenie prywatnych posesji w gminie Godów, a następnie sprzedawał je w Czechach. Wartość skradzionego mienia sięga 20 tys. zł. Złodziej przyznał się do zarzucanych mu czynów i wyjaśnił okoliczności ich popełnienia.

Jak dodaje policja, sprawcę udało się schwytać dzięki czujności mieszkańców, którzy w porę zawiadomili policję o działaniach złodzieja.