Poniedziałek, 22 kwietnia 2019

imieniny: Leona, Kai, Heliodora

RSS

Patrol

Trzy miesiące aresztu dla narkotykowego dilera i wpadka raciborzanina

13.10.2014 09:05 | 0 komentarzy | żet

29-latek, mieszkaniec powiatu raciborskiego, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Tak zdecydował sąd. Zatrzymany 9 października mężczyzna jest oskarżony o posiadanie i sprzedaż narkotyków. Tego samego dnia policjanci zatrzymali również 33-latka z Raciborza, który posiadał przy sobie marihuanę.

Trzy miesiące aresztu dla narkotykowego dilera i wpadka raciborzanina
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Narkotykowy diler

Mężczyzna został zatrzymany 9 października w Modzurowie. W miejscu zamieszkania posiadał ponad 10 gram marihuany. Jak ustalili śledczy, 29-latek trudnił się sprzedażą narkotyków. Zebrany materiał dowodowy pozwolił raciborskiemu sądowi na zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Wpadka 33-latka

Również 9 października raciborscy policjanci zatrzymali 33-latka, który posiadał przy sobie ponad 1 gram marihuany. - Stróże prawa w trakcie realizacji zadań służbowych  zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę, którego zachowanie wskazywało, iż może posiadać przy sobie narkotyki. Przypuszczenia śledczych okazały się być trafne ponieważ mieszkaniec Raciborza posiadał przy sobie susz, który po sprawdzeniu na testerze okazał się być narkotykiem - informuje podkom. Mirosław Szymański z KPP w Raciborzu.

33-latek trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie narkotyków może spędzić w więzieniu nawet 3 lata.