Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Za co pili starosta z prezydentem

Tegoroczny koncert noworoczny... Nuda panie, nuda… Z braku laku Bożydar Nosacz proponuje kreatywną wersję toastu panów Starosty Grzegorza Swobody i Prezydenta Dariusza Polowego.  

Złośliwy komentarz tygodnia Bożydara Nosacza

Tegoroczny koncert noworoczny, który wspólnie organizują Prezydent i Starosta, nie obfitował niestety w eksplozje jarmarcznego humoru (jak w ubiegłym roku), nikt nikogo nie pobił, nie ubrał się w futro z chronionej śnieżnej pantery, ani nawet nie przyszedł z partnerką młodszą od własnej córki. Nuda panie, nuda… Z braku laku proponujemy kreatywną wersję toastu panów Starosty i Prezydenta. Nie jest specjalnie wierna oryginałowi, ale zapewniamy – nie macie czego żałować (że nie cytujemy oryginału).

Zobacz pozostałe teksty Bożydara


Masz informację, która nadawałaby się do tej rubryki i chcesz się nią podzielić? Napisz: bozydar.nosacz@outlook.com

Ludzie

Dariusz Polowy

Prezydent Raciborza

Grzegorz Swoboda

Starosta Raciborski

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~gasc (188.137. * .94) 26.01.2023 18:18
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

David Bowie stwierdził, że klaskanie i owacje politykom za to że wybudowali szpital , drogę czy szkołę jest jak klaskanie bankomatowi, za to, że wypłacił nam swoje pieniądze.

~wtf (46.223. * .59) 19.01.2023 11:13
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Przecież nasz pan starosta w ogóle nie pije. On - jak sam niejako obwieścił - jedynioe dezynfekuje...

~valhalla (188.172. * .69) 19.01.2023 06:16
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

a teraz pytanko? czy polowy kłamie czy nie potrafi jasno sformułować myśli?