Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Duch puszczy już w Raciborzu

Wiceprezydent Raciborza Dominik Konieczny otrzymał od gości z podlaskiej firmy Unibep SA regionalny specjał: „Ducha Puszczy”.

Złośliwy komentarz tygodnia Bożydara Nosacza

Wiceprezydent Raciborza Dominik Konieczny otrzymał od gości z podlaskiej firmy Unibep SA regionalny specjał: „Ducha Puszczy”. Jak widać na zdjęciach, bardzo się z niego ucieszył. I ja go całkowicie rozumiem, bo wciąż nie mogę zapomnieć, jak ze dwa miesiące temu znajomy policjant przywiózł parę flaszek o podobnej nazwie z delegacji pod polsko-białoruską granicą. Bez wdawania się w szczegóły nadmienię, że byliśmy z sąsiadem uduchowieni przez cały weekend, a żona to nawet twierdzi, że wypowiedzieliśmy wtedy wojnę Buriacji. Na szczęście ta ostatnia się nie zorientowała.

Tak ku przestrodze o tym wspominam, bo wprawdzie pan prezydent Konieczny nie ma dostępu do walizki z guzikami odpalającymi rakiety, ale może mieć pod ręką jakieś inne kody i, dajmy na to, pod wpływem „ducha” mógłby zrobić Unii Racibórz przelew na 10 milionów.

Aha, jak zwykle zastrzegam, że nie dosłyszeliśmy dokładnie słów prezydenta Koniecznego, więc z góry przepraszamy za ewentualne nieścisłości.

Zobacz pozostałe teksty Bożydara


Masz informację, która nadawałaby się do tej rubryki i chcesz się nią podzielić? Napisz: bozydar.nosacz@outlook.com

Ludzie

Dominik Konieczny

Wiceprezydent Raciborza

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~ad_vocem (89.25. * .182) 02.06.2022 14:39

Ciekawe jak pójdzie kruszenie betonu w Spółdzielni bo coś temat ucichł.