Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

BOŻYDAR NOSACZ: Klaskaniem mając obrzękłe prawice...

Kiedyś się mówiło, że klaskanie u Rubika to niezła fucha i schodek do kariery w szołbiznesie. Klaszczący na naszym zdjęciu zasadniczo jakieś kariery już porobili, ale przecież nigdy nie wiadomo, czy nie zrobią jeszcze większych. Zwłaszcza, że szołbiznes już dawno wkroczył do polityki, a ostatnio coraz śmielej poczyna sobie też w edukacji. Wyobraziliśmy sobie, co mogliby śpiewać nasi bohaterowie do muzyki popularnego niegdyś przeboju Piotra Rubika. Z góry przepraszamy za grubo ciosane rymy i rytmikę, ale w szołbiznesie też dopiero się uczymy.

Zobacz pozostałe teksty Bożydara


Masz informację, która nadawałaby się do tej rubryki i chcesz się nią podzielić? Napisz: bozydar.nosacz@outlook.com

Ludzie

Dariusz Polowy

Prezydent Raciborza

Ewa Gawęda

Senator RP

Krzysztof Żychski

Naczelnik WEKiS UM Racibórz

Ludmiła Nowacka

dyrektor Dyrektor Instytutu Studiów Edukacyjnych PWSZ w Raciborzu, radna miasta Racibórz, kierownik ds. sportu w SP 15, była zastępca prezydenta miasta Racibórz.

Michał Szukalski

Radny Raciborza, strażak zawodowy

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~fanklubprezesa (46.223. * .33) 21.10.2021 11:47
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

I tu się z Tobą, Bożydarze, (częściowo) nie zgodzę. Przyglądając się wyczynom niektórych polityków oraz tzw. włodarzy można stwierdzić, że to nie showbiz wkroczył do polityki, lecz polityka zjechała do showbizu. Nota bene: dlaczego włodarze? Przecież włodarz to folwarczny ekonom. Wprawdzie co poniektóry tak się zachowuje, ale społeczeństwo raczej nie czuje się być folwarkiem.

~rubikomania (193.105. * .176) 21.10.2021 10:57

Mówią, mówią że
Mówią, że to nie jest miłość... nie
Że to tylko daje, daje nam
Niesłychanie łatwy brudny szmal
Mówią, mówią że
Mówią, że to wszystko skończy się
Przekrętactwa wspólnych lat i zim
Skończy cela onej z nim....