Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jubileusze małżeńskie w Rydułtowach cz.1 [ZDJĘCIA]

23 Listopada w Rydułtowskim Centrum Kultury odbyła się uroczystość wręczenia medali oraz dyplomów parom z okazji 50, 55 i 60 - lecia pożycia małżeńskiego.

Jubileusze małżeńskie w Rydułtowach cz.1 [ZDJĘCIA]
Życzenia i gratulacje złożyli przedstawiciele samorządu i duchowieństwa fot. Fryderyk Kamczyk

Uroczystości rozpoczęły się od powitania szanownych jubilatów i zaproszonych gości przez zastępcę kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Annę Jargon. Następnie miała miejsce część artystyczna. Na scenie wystąpił chór Cecylia z Rydułtów pod dyrekcją Wacława Mickiewicza. Obecni byli między innymi burmistrz Marcin Połomski wraz z zastępcą Mariolą Bolisęgą, wiceprzewodnicząca rady miejskiej Barbarą Wojciechowską oraz proboszcz parafi św. Jacka ks. Roman Dobosiewicz. Wszyscy złożyli jubilatom życzenia, wręczyli dyplomy i kwiaty, zaś 9 par, które obchodziły jubileusz Złotych Godów otrzymało Medale Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

50-lecie pożycia małżeńskiego:

1. Groborz Stanisław i Elżbieta

2. Malerz Ryszard i Małgorzata

3. Mirowski Henryk i Elżbieta

4. Moskwa Franciszek i Marianna

5. Paprotny Wiktor i Bronisława

6. Szebesczyk Jan i Krystyna

7. Tomanek Antoni i Leontyna

8. Waligórski Leszek i Krystyna

9. Wieczorek Ryszard i Teresa

55-lecie pożycia małżeńskiego:

1. Popowski Tadeusz i Barbara

2. Rduch Józef i Urszula

3. Tomanek Józef i Anna

60-lecie pożycia małżeńskiego:

1. Marszolik Urszula i Jan

2. Słanina Hubert i Jadwiga

3. Święty Edward i Ingeborga

4. Wysłucha Alojzy i Maria

Ludzie

Marcin Połomski

Burmistrz Miasta Rydułtowy

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].