Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W co ubrać się do biura jesienią? 3 eleganckie stylizacje, które zachwycają prostotą!

Powinny być wygodne i nowoczesne, jednocześnie zaś eleganckie i kobiece. Wymagania względem stylizacji do biura na jesień 2022 doskonale odzwierciedlają, jak zmieniły się trendy po miesiącach pandemii. Projektanci bez wątpienia stanęli na wysokości zadania – w kolekcjach marek premium dominują wygodne fasony i miękkie tkaniny. Sprawdź, jak prezentuje się klasyka w odświeżonej formie i poznaj pomysły na proste i zachwycające połączenia.

W co ubrać się do biura jesienią? 3 eleganckie stylizacje, które zachwycają prostotą!

Trendy na jesień – klasyka w odświeżonej formie

Tegoroczna jesień w biurze bez wątpienia będzie przyjemna. Zwłaszcza jeśli postawisz na klasykę w odświeżonej formie: sukienki w grochy, kratkę, w czerwonym kolorze, spodnie z szeroką nogawką, miękkie swetry i eleganckie żakiety damskie. Taranko proponuje modele premium, perfekcyjnie łączące ponadczasowe fasony, doskonałe tkaniny i detale zaczerpnięte bezpośrednio z wybiegów. Jak wykorzystać je w stylizacjach do biura? Sprawdź trzy niezawodne (i ponadczasowe!) połączenia. Wszystkie zapewniają komfort, elegancki i kobiecy wygląd i w nienachalny sposób przemycają najgorętsze trendy sezonu. 

1. Stylizacja ze spodniami z szeroką nogawką – trendy i klasyka w jednym

Stylizacja, w której główną rolę grają spodnie z szeroką nogawką, jest doskonałym przykładem tego, że gorące trendy i klasyka mogą iść ze sobą w parze. Dzwony, palazzo lub wide leg wybieraj jednak z rozwagą. W oficjalnych zestawach powinny pojawiać się modele w stonowanych, najlepiej bazowych kolorach. Prezentują się bowiem stylowo, dodatkowo zaś bez trudu łączą się z pozostałymi elementami zestawu. Z czym nosić czarne spodnie z szeroką nogawką? Ciekawą propozycją jest zestawienie zwiewnej bluzki z kraciastą marynarką o prostym kroju. W mniej oficjalnych połączeniach możesz zdecydować się na miękki moherowy sweter. 

2. Stylizacja z czerwoną sukienką – kobiecy i ponadczasowy look

Stylizacje do biura na jesień 2022 zdecydowanie ułatwi znalezienie odpowiedniej bazy. Taką może być czerwona sukienka o prostym fasonie, która stwarza wiele możliwości stylizacyjnych – możesz ją łączyć z marynarkami o różnych krojach, a nawet ze swetrami i kardiganami. Jeśli dobrze czujesz się w stylizacjach, które wykorzystują dodatki, sięgnij po pasek z dekoracyjną klamrą. Możesz go zapiąć bezpośrednio na sukience, a jeśli zdecydowałaś się na żakiet – na żakiecie. 

3. Stylizacja z klasyczną czarną lub kraciastą marynarką – ponadczasowa i elegancka  

Jesień 2022 zdecydowanie należy do komfortowych tkanin i fasonów, które w żaden sposób nie ograniczają. Projektanci poszli o krok dalej – w ofercie Taranko możesz znaleźć klasyczną czarną oraz kraciastą marynarkę. Zestawiając ją z sukienką uszytą z tej samej tkaniny osiągniesz wyjątkowy efekt – ponadczasowy, kobiecy i profesjonalny. Chcesz go przełamać? Sięgnij po szeroki pasek ze zdobioną klamrą. Nie tylko podkreślisz talię, ale przede wszystkim – zadbasz o perfekcyjną spójność stylizacji. 

Materiał zewnętrzny