Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Gala Aktywności w Kietrzu

"Trzy Rubiny-Trzy Gminy" - tak postanowiono nazwać wspólną inicjatywę Baborowa, Branic i Kietrza.

Gala Aktywności w Kietrzu
listopad
25 piątek

Gala "Trzy Rubiny-Trzy Gminy"

Start 25.11.2022 o godz. 17:00 wstęp wolny

Podobno nigdy nie osiągnięto niczego wielkiego bez entuzjazmu. Entuzjaści są wśród nas - mijamy ich na ulicach, wymieniamy się spojrzeniami, podajemy im dłonie. I rzadko, chyba zbyt rzadko, doceniamy ich tak, jak na to w pełni zasługują. Nieczęsto dziękujemy za ich społeczne zaangażowanie, przechodzimy do porządku dziennego nad odwagą tych, którzy postanowili spróbować własnych sił w jakiejś dziedzinie, uznajemy za zwyczajne dokonania w istocie będące innowacyjnymi.

Chcemy to zmienić. I chcemy to zrobić wspólnie z Państwem. To Wy, Mieszkańcy Trzech Gmin, możecie zaproponować Ludzi Aktywnych, których dostrzegacie w swoim otoczeniu. A my, Włodarze tych Gmin i inicjatorzy tego przedsięwzięcia, nagrodzimy Ich symbolicznymi Rubinami, wyróżnieniami dla najbardziej Aktywnych spośród nas, a stanie się to podczas uroczystej Gali "TRZY RUBINY-TRZY GMINY".

Chcielibyśmy, aby wydarzenie to było cykliczne, by odbywało się co rok i stało się znakiem rozpoznawczym Baborowa, Branic i Kietrza. Gmin, które doceniają pasję, odwagę, pracowitość i altruizm.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami projektu i współuczestniczenia w nim!

Już dziś zgłoś swojego kandydata do nagrody Trzy Rubiny – Trzy Gminy za pomocą formularza online dostępnego pod adresem: https://forms.gle/tnfGMaY2eZyu9gCp7

/Materiały prasowe/

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].