Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Spróbuj swych sił w grze na bębnach. Tkalnia w Kietrzu zaprasza

W najbliższy piątek w Centrum Kultury i Sportu TKALNIA w Kietrzu - dzieci i młodzież, a także dorośli będą mogli spróbować swych sił w grze na bębnach.

Spróbuj swych sił w grze na bębnach. Tkalnia w Kietrzu zaprasza
W najbliższy piątek w Centrum Kultury i Sportu TKALNIA w Kietrzu - dzieci i młodzież, a także dorośli będą mogli spróbować swych sił w grze na bębnach. Fot. Zdjęcie ilustracyjne freepik.com
październik
14 piątek

Warsztaty bębniarskie

Start 14.10.2022 o godz. 10:00 wstęp wolny

W dwóch godzinnych warsztatach może wziąć udział każdy, po uprzednim zarezerwowaniu miejsca - gdyż liczba uczestników jest ograniczona.

Warszaty odbędą się w ramach projektu BLISKO organizowanego przez Miejską i Gminna Bibliotekę Publiczną w Kietrzu.

Zapraszamy do śledzenia profilu na FB: https://www.facebook.com/TkalniaKietrz/

/Materiały prasowe/

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].