Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zmiany w programie Festiwalu OFF-ka. W piątek na raciborskim rynku wystąpi Teatr JaSię

Przekazujemy informację o zmianach w programie OFF-ka Ogólnopolski Festiwal Teatralny. 30-lecie Teatru Tetraedr, które nastąpiły z przyczyn niezależnych od organizatora.

Zmiany w programie Festiwalu OFF-ka. W piątek na raciborskim rynku wystąpi Teatr JaSię

W piątek 23 września zamiast planowanego wędrownego kabaretu lirycznego „Zmysły” Teatru A3, na raciborskim rynku o godzinie 16:00 wystąpi Teatr JaSię ze spektaklem „Zielonomu i babci”.

Zielony klaun razem ze swoją zieloną walizką przeżywają najrozmaitsze problemy. Na szczęście pojawia się kochana babcia, która potrafi niekonwencjonalnymi sposobami wyleczyć nawet najbardziej klauniarskie przeciwności losu. Spektakl jest pokazem żonglerki, ekwilibrystyki, gagów i sztuczek nie do końca magicznych. Przeznaczony dla widzów w każdym wieku.

Druga zmiana dotyczy odwołania wykładu Dariusza Skibińskiego „Ikony teatru off-owego” w historycznej sali Sądu w Raciborzu w sobotę 24 września o godzinie 16:00.

źródło: RCK

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].